По странам Бенилюкса Эконом

Львов - Берлин - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам - Утрехт - Делфт - Гаага - Брюгге - Гент - Дрезден - Саксонская Швейцария - Львов

от 195 €

Poland Germany Netherlands
Calendar Даты Выездов :
 • окт.
  27.10
РАННЄ БРОНЮВАННЯ.
265€/245€(без зобов'язань) 
210€/195€+45€(депозит на додаткові екскурсії) 
УВАГА!!!
Для групи 10+1 АКЦІЙНА ЦІНА
210€+65€/195€+45€ (депозит на екскурсії)
265€/245€
 
пропозиція дійсна до 28.02.19
alt
08:00 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону.
Переїзд транзитний готель на території Польщі.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Берлін. Пішохідна екскурсія по Берліну,
 під час якої Ви побачите пам'ятки старої і нової столиці Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський собор, Червону ратушу, Александерплатц, вулиці Курфюрстендам і Унтер ден Лінден ... Після цього радимо Вам самостійно відвідати головні музеї міста. Це Національна галерея, музей «Гамбурзький вокзал», а також «Острів музеїв».
Вільний час до вечора. Є можливість відвідати на вибір:
- Музей Пергамон - архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі! (25€/20€)
- Рекомендуємо екскурсію вечірній Берлін (15€/10€). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...
Нічний переїзд в Амстердам.
 
alt
 
Приїзд в Амстердам - коштовний камінь в короні голландських королів!
Оглядова екскурсія по місту - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій - вся ця краса подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно!
Вільний час до вечора. Є можливість вибрати на вибір:
 - Прогулянку по мальовничим каналам "Лабіринтами Амстел" (20€/15€).
Місцеві жителі кажуть «Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії»!
 - Запрошуємо «По" глибинці "Голандії»! (35€/30€). Фольклорне село вітряних млинів - Заансе Сханс і рибальське селище - Волендам - це дві перлини Північної Голландії.
Заансе Сханс перенесе нас до Голландії 17 століття. П'ять старовинних вітряків прикрашають береги ріки Zaan, за допомогою яких місцеві жителі, як і їх предки багато років тому, розпилюють дошки, збивають масло, виробляють знамениту заанську гірчицю. Млини в Нідерландах - це життя!
Також подивимося, як в симпатичних зелених сільських будиночках робиться твердий голландський сир. На фабриці національного взуття, ми побачимо як майстер вправно виріже дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять до цих пір. Величезна колекція різних форм, розмірів та розмальовок - кращого сувеніра годі шукати... В продовження знайомства із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам - чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Селище, жителі якого живуть досьогодні в дерев'яних будиночках і ходять в національних костюмах. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабосолений оселедець і надзвичайно смачний копчений вугор, приготований по старовинним  рецептам!
 - Вечірня екскурсія «Під світлом червоних ліхтарів ...» (20€) - (тільки для дорослих) - прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми пройдемо по найцікавішому і прихованому від очей звичайних туристів району Червоних ліхтарів, дізнаємося про таємниці життя його мешканців!
А після екскурсії продовжимо вечір у незвичайному театрі "Касса Росса" (вх. Квиток від 35 €) !!!
Поселення і ночівля в готелі.
 
alt
Сніданок.
Свобідний день в Амстердамі.
- Екскурсія «7000000 квітів у парку Койкенхоф»
 (тільки в період з 22.03. По 22.05 (45€/40€). Койкенхоф - історичний парк, наповнений квітучими тюльпанами, гіацинтами, нарцисами та іншими цибулинними рослинами.
Об'єднайте основні визначні пам'ятки Амстердама з відвідуванням голландської провінції - міст Утрехт, Делфт і Королівської Резиденції в Гаазі (45€/30€).
Ви почнете день в Утрехті - місто і громада в центрі Нідерландів, столиця однойменної провінції. У 1579 році тут була укладена Утрехтська унія, що поклала початок об'єднанню нідерландських провінцій в єдину республіку.
Після цього, в нашому зручному автобусі, Ви відвідаєте Делфт, типовий добре зберігся місто Голландії 17-го століття, де побачите завод синьої Дельфтської кераміки та фотостудію в історичному центрі міста. Потім Ви переміститеся до Гааги, місто, в якому знаходиться будівля Парламенту, і візьмете участь у екскурсії по місту. Кульмінацією цього туру є відвідування Мадюродама (вх. Квитки оплачуються додатково), де можна побачити всі прекрасні пам'ятки Голландії в мініатюрі. Ви помилуєтесь каналами, загостреними будинками та історично  відомими місцями країни. Це мініатюрне місто пропонує Вам основні визначні пам'ятки Голландії!
УВАГА !!! Туристи, що не приєдналися до поїздки в Утрехт, Гаагу, Делфт очікують групу в місці визначеному керівником групи!
Повернення в готель. Ночівля.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю.
 - Екскурсія «Подорож в серце Євросоюзу» - Брюгге і Гент
 (45€/35€).  Бути в Нідерландах і не побачити Брюгге - значить не побачити самого цікавого. Це один з найкрасивіших міст Фландрії і Європи. Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Брюгге - місто каналів з химерними мостами. З більш ніж 2000 пам'яток у Брюгге виділяється Палац правосуддя, ратуша, базиліка вересня Сан. У церкві Богоматері знаходиться єдиний закінчений твір Мікеланджело - «Богоматір з немовлям». Брюгге славиться не тільки своїми пам'ятниками, але і знаменитими на весь світ мереживом. Переїзд в Гент. Гент оточений квітковими полями, за що отримав епітет «місто квітів» і ще має багате культурне минуле, це добре помітно по тому, як виглядає його центр, в якому можна знайти цілий ряд цікавих історичних пам'яток.
УВАГА !!! Туристи, що не приєдналися до поїздки очікують групу в місці визначеному керівником групи!
Переїзд на транзитну ночівлю на території Німеччини.
 
alt
Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Дрезден.
Дрезден 
- старовинна столиця Саксонії, розташована на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" - (Alte Meister), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галерею - вхідні квитки 10€).
Крім того, в Дрездені прекрасний шопінг, скориставшись цим, Ви можете придбати пам'ятні подарунки та сувеніри.
Вільний час.

Рекомендуємо поїздку в національний парк «Саксонська Швейцарія» (55€/45€), якою є найвідоміша і найпопулярніша пам'ятка - Бастай.
Ви опинитеся в  скельному заповіднику Саксонська Швейцарія та на мальовничому скельному мості Бастай поблизу залишків стародавньої фортеці Нойрат. Звідси, зі скель, дивовижний вид на Ельбу. Потім, за вибором: відвідування величезної фортеці Кенигштайн, яка пам'ятає ще чеських королів, будувалася 700 років і ніколи в своїй історії не була захоплена! Або - давньої (з 1100!) Базальтової фортеці Штольпен, пов'язана з в'язнем фортеці графинею КОСІВ - одна з перших красунь Європи, заслана сюди за наказом Августа Сильного, прожила у фортеці 49 років, до самої своєї смерті ...
А також є можливість пройтися по музею скарбів в Дрездені «Зелені склепіння» (20€/10€). Історична комора скарбів «Зелені склепіння», заснована курфюрстом Августом Сильним, належить до чудового і багатого зібрання коштовностей Європи. Неповторна історична колекція, що включає більше 3000 шедеврів ювелірного мистецтва і є музеєм скарбів саксонських курфюрстів і королів, належить до найстарішого зібрання прикладного мистецтва Німеччини.
Або ми рекомендуємо побачити місто-іграшку Саксонський місто Мейсен (40€/20€). Місто Мейсен - невелике старовинне, чарівне місто-картинка, місто-іграшка, а як ніби зійшов з ілюстрацій до казок Андерсена, з червоно-жовтими черепичними дахами. Він лежить у долині, утвореної злиттям Ельби і її притоки Трібіш. Це місто як з казки: річка, міст, пагорб, а на пагорбі розташувався урочистий замок з готичним собором. Місто всесвітньо відоме завдяки майсенської порцеляни. Тут робили «біле золото» для всіх монархів Європи, тут створювалися розписи та візерунки, які донині є маркою саксонського фарфору.
Нічний переїзд на територію України.
day7
Приїзд до Львова (орієнтовно о 12:00).
 
 
 
Кількість місць
Ціна
+екскурсійний пакет
1 турист
210€/195€+45€(депозит на додаткові екскурсії) 
 
 
У разі, якщо якась із заброньованих рекомендованих програм не відбудеться - кошти поверненню не підлягають. В такому випадку допускається вибір іншої додаткової екскурсії, яку запропонує керівник групи.
 
При бронюванні ГРУПИ, діють умови отримання БОНУСНОГО місця для «Організатора групи»:
Група 9 + 1:
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування (зазначено у програмі як - дод. Харчування) при покупці даної послуги всіма учасниками організованої групи та при покупці туру в офісі компанії Турагента.
 • - Для організатора групи факультативні екскурсії і вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
Група 5+1:
 
 • - Організатор групи не оплачує вартість туру.
 • - Факультативні екскурсії і вхідні квитки оплачуються самостійно організатором групи.
 • - Організатор групи оплачує консульський збір, послуги Візового центру, якщо Візовий центр передбачений програмою, а також послуги з оформлення візи, і страховий поліс.​
 
Доплата за одномісне бронювання - 25€/ніч.
У вартість входить:
Додатково оплачується:
​​
 • проживання зі сніданками;
 • всі екскурсіх по програмі;
 • супровід представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту;
 • проїзд у громадському транспорті;
 • додаткові екскурсії;
 • харчування, яке непередбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • туристичний збір загалом 4€ (оплата при бронюванні);
 • особисті витрати
 • медичне страхування 100 грн
 Питання з приводу бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 225-72-55
Ольга Романів
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype olha250468
 


ВАЖЛИВО

- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
- Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе на заправках.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено...
 
Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності. Компанія «Гал-Круїз» залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.
 
 
 
Map pin fill Маршрут