1394126908 united kingdom(great britain)
Великобританія

Великобританія , що уособлює собою як багатовікову історію , так і сучасну цивілізацію , поєднує в собі стародавні традиції та унікальні пам'ятки архітектури з ультрасучасними бізнес центрами і модними кафе .
     Історичні області Великобританії - Англія , Уельс , Шотландія і Північна Ірландія - фактично є чотирма різними країнами зі своїми особливостями.
     В Англії зосереджена найбільша кількість об'єктів культурної спадщини. Тут знаходиться Лондон - місто, багате архітектурними пам'ятками , театрами , нічним життям , магазинами , ресторанами , музеями та художніми галереями. Віндзор , Оксфорд , Кембридж , Йорк , Бат , Бірмінгем , Манчестер , Ліверпуль - далеко не повний список міст , які треба відвідати в Англії. Ще однією яскравою пам'яткою цій області є Стоунхендж , найзагадковіший пам'ятник Великобританії .
    Шотландія - це гори , озера , вересові пустки , звуки волинки , традиційний віскі. Тут можна побачити куточки дикої природи. Шотландія є раєм для орнітологів ; на островах створені численні заповідники морських птахів.
    Уельс радує туристів різноманітністю ландшафту , чудесними замками та гостинністю. Приблизно п'ята його частина має статус національного парку.
     Північна Ірландія небагата культурними пам'ятками , зате тут можна подивитися на унікальний природний пам'ятник - Стежку Велетнів , занесений до списку Фонду Світового Історичного Спадщини .
Кращий час для відвідин Великобританії - період з квітня по вересень , коли тепло , не так багато опадів і відкривається більшість пам'яток . У липні і серпні настає пік відвідуваності - в країну приїжджає близько 1,5 мільйонів туристів , тому на ці місяці поїздку краще не планувати .
      Державним та розмовною мовою більшої частини населення Великобританії є англійська . Частина ірландців, Уельсу і гелов користується також і своїми мовами , що відносяться до кельтської групі.