Дитячі табори


Міжнародний оздоровчий комплекс Дитячого та Молодіжного Туризму. ГРЕЦІЯ !!!

ВІДКРИТО НАБІР НА ЛІТНЮ ЗМІНУ
МИ ПОДАРУЄМО 240 ГОДИН ЩАСТЯ ВАШИМ ДІТЯМ
ЗАПРОШУЄМО В ТАБІР ВІД 8 ДО 18 РОКІВ
СІМЕЙНЕ АТМОСФЕРА І УВАГА КОЖНІЙ ДИТИНІ

 

 


ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧОГО І МОЛОДІЖНОГО ТУРИЗМУ У БОЛГАРІЇ

  
Прекрасна можливість відпочинку і оздоровлення, а також демонстрація творчості, спілкування з однодумцями, передача творчого досвіду і знайомство з досягненнями інших відпочиваючих. 


ICEA Summer Camp (Карпати)

Відпочинок для дітей в Карпатах з поглибленим вивченням англійської мови


Bereg Camp Patria (Одеська обл.)

Дитячий Мовний Табір «Берег» - це запальна і яскрава тусовка, гармонійно поєднує мовне середовище і різні мистецтва, які зароджуються, розвиваються, живуть на Бессарабській землі, від традиційних ремесел і старовинних казок до сучасної етнічної музики та лендарту.
 


Табір «Артек-Прикарпаття» (Львівська обл.)

Запрошуємо дітей на ЛІТНІ КАНІКУЛИ до курортно – оздоровчого табору  «Артек-Прикарпаття»

 

 

 

 


Міжнародний дитячий центр «Артек Буковель» Табір «Озерний»

Табір «Озерний» - це унікальне місце для відпочинку в Карпатських горах. Проживання недалеко (300 м) від красивого гірського озера.

Під час перебування в таборі «Озерний» артеківців чекає насичена програма активного відпочинку, походи в гори, туристичні майстер класи, квести, орієнтування на місцевості, курси самостійного перебування в лісі. Діти отримують безцінні знання і досвід, який допомагає в подальшому житті, привчає до самостійності. Незабутня атмосфера позитиву, спілкування з новими друзями залишить незабутні враження від проведеного відпочинку.

Саме тут є шанс проявити себе в спортивних змаганнях і квестах, продемонструвати винахідливість у різних конкурсах і вікторинах. Щовечора - пізнавальні, розважальні тематичні заходи.


Міжнародний дитячий центр «Артек Буковель» Табір "Лісний"

Відпочинок влітку в Карпатах - відмінна пропозиція для любителів активно провести час. Діти допитливі, а табір «Лісовий» дозволяє задовольнити їхні інтереси: походи і квести, ігри та різноманітні майстер-класи - все це радує на тлі чудового харчування і сучасних комфортабельних умов розміщення. Табір в лісі - це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а по-справжньому незабутніми.

Головна перевага «Лісового» табору - це спеціально розроблена програма відпочинку, яка сприяє розвитку у дітей творчих і спортивних здібностей, а також почуття відповідальності, лідерства, самостійності та організованості.


Bereg camp Славське (Львівська обл.)

Bereg-camp-Slavske - літній майданчик мовного табору Bereg-camp. пгт.Славське, Сколівський р-н, Львівська область. Пропозиція по дитячому відпочинку "Літо -2016"


Архив