Правила і бонуси при бронюванні організованих дитячих груп !


Бонуси поширюються тільки на тури , які розміщені в розділі "Дитячі групи " !
 
При бронюванні Групи ( пропозиції розміщені на сайті в розділі «Дитячі групи» ) , діють такі умови одержання безплатного місця для « Організатора групи» :
Група 7+1 :
- Організатор групи не оплачує вартість туру .
- Для організатора групи в турі надається безкоштовне харчування
( зазначено у програмі як - дод. харчування) за умови придбання даної послуги всіма учасниками організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента .
- Для організатора групи факультативні екскурсії та вхідні квитки в об'єкти надаються безкоштовно, якщо у запропонованій екскурсії беруть участь всі учасники організованої групи при покупці туру в офісі компанії Турагента або вже в самому турі.
- Організатор групи оплачує консульський збір , послуги Візового центру , якщо Візовий центр передбачений програмою , а також послуги з оформлення візи , і страховий полюс.
- Організатор групи отримує додатковий бонус (грошова винагорода ). Виплачується Організатору групи ( група від 10 дітей (не менше) до 18 років) у завершенні туру Керівником групи від туроператора, з розрахунку 10 євро за одну дитину ( 10 дітей Х 10 € = 100 € і більше). Компанія залишає за собою право не виплачувати премію у випадку несумлінного виконання обов'язків організатора групи або у разі порушення умов договору.