Коротка подорож до сонячної Грузії

Київ-Тбілісі-Мцхета-Кахетія-Казбегі-Уплісціхе-Київ

190 GBP

Georgia
Calendar Дати виїздів :
  • жовт.
    28.10
 
day1
Авіапереліт Київ-Тбілісі. Приліт до Тбілісі. Зустріч в аеропорту.
Розміщення в готелі Тбілісі.
 
day2
 
Сніданок. Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Авлабар, один з найдавніших районів Тбілісі;
відвідування Кафедрального собору Святої Трійці - Цмінда Самеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни.
Пантеон на горі  Мтацминда (підйом на фунікулері за дод. плату), тут поховано багато відомих письменників, артистів, вчених і національних героїв Грузії,
церква Святого Давида «Мамадавіті» (XIX ст.), тут в VI столітті проживав Святий Давид Гареджскій;
церква Анчісхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці, є однією з найдавніших будівель і найстарішим зі збережених храмів Тбілісі. Храм отримав назву Анчисхати після 1664 року на честь чудотворної ікони Спасителя (Анчійскій Спас), яку перенесли сюди з Південної Грузії, рятуючи від турків. У церкві Анчісхаті ікона зберігалася приблизно 200 років. Потім вона була перенесена в Музей мистецтв Грузії;
собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий Сіонським начесть Успенського храму на Сіонській горі в Єрусалимі, тут зберігається хрест Святої Ніно;
Метехі, історичний район Тбілісі, де зараз знаходиться пам'ятник Вахтангу Горгасалу і храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.). Під склепінням храму похована перша грузинська мучениця - цариця Шушанік Ранська, вбита чоловіком-вогнепоклонником в V столітті н.е .
Парк Ріке, розбитий в місці, де, згідно з переказами, легендарний цар Вахтанг Горгасал (Волкоголовий), що правив в V столітті, під час полювання збив стрілою фазана. Птах впав в гаряче джерело. Цар здивувався, що з землі тече гаряча вода, назвав містечко «Тбілісі» (від слова «тбілі» - теплий).
    Музей Мистецтв Грузії, де зберігаються святі реліквії Грузії - Хахульські, Цілканські, Ацкурські ікони Божої матері, Анчійскій нерукотворний образ Ісуса Христа і багато іншого (крім понеділка).
Вільний час.
Можливість факультативно відвідати відомі сірчані бані (15$)  або повечеряти  в національному ресторані з фольклорною програмою (20$)
Ніч в Тбілісі.
 
day3
Сніданок. Виїзд на екскурсію до древньої столиці Грузії –Мцхета.
Джварі - монастир і храм Встановлення Хреста Господнього (VII ст.). За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном на знак святкування Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, шанований як чудотворний, який  і дав назву цьому місцю.
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) - храм Преображення (XI ст.), каплиця і ожинник святої Ніни (IV ст.). В монастирі зберігається багато святинь: частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе та ін
    Собор Светіцховелі (XI ст.) – зведений на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., якого було споруджено над могилою св. Сидонїі. Сидонія померла з Хітоном Господнім у руках і була з ним похована. Над могилою Сидонії виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали "Светіцховелі", що в перекладі з грузинськї означає «Животворний стовп».
За бажанням можливість відвідування факультативно:
монастир Шио Мгвіме (18$) - заснований преподобним Шио - одним з тринадцяти ассірійських святих отців, які прибули до Грузії в VI столітті і проповідували християнство. Храм Святого Іоанна Хрестителя (VI ст.), церква Богородиці (XII ст.), мощі 6000 преподобних мучеників Гареджийських;
або село Канда, Храм 13 асирійських Отців, де проводять службу арамейською мовою  - мовою Христа (20$);
або  дегустація грузинського вина та чачи, під час якої буде можливість ознайомитися з історією виробництва вина в Грузії, взяти участь у мастер-класі грузинської кухні та насолодитися обідом в грузинській родині (25$).
Повернення в Тбілісі. Вільний час.
Ніч в Тбілісі.
 
day4
Сніданок.
Вільний час в Тбілісі.
Можливість виїзду на факультативні екскурсії:
  -Кахетія, Алазанська долина з дегустацією грузинських вин (60$)
Ікалто (VI - XIII ст.) -монастирський Комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), Храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття - Шота Руставелі.
Монастир Алаверди (VI - в.) - чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердського, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст.
Монастир Некресі (IV- IX ст.), заснований одним з ассірійських батьків Або Некреський, найраніша споруда - невелика церква кінця IV ст., Споруджена незабаром після проголошення християнства офіційною релігією держави. У VI-VII ст. зведений головний храм Пресвятої Діви, що зберіг фрагменти настінних написів і фресок XVI століття. В комплекс входять церква (IX ст.) І єпископський палац (XVI ст.)
Дегустація грузинських вин.
Монастир Бодбе (IX - XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітитель Грузії, чудодійне джерело св. Ніно.
 
  -Казбегі  ( Ананурі - Степанцмінда) (60$)
 
фортеця Ананурі (ХIII-XVII ст), відігравала значну роль в численних війнах між місцевими феодальними князями-еріставі і за свою історію жодного разу не була взята штурмом, Успенський храм (XVII ст.);
Жінвальскє Водосховище, що забезпечує грузинську столицю водою і електрикою. Річка Арагві перекрита греблею заввишки більше 100 метрів;
гірськолижний курорт Гудаурі (2200м.) - найперспективніший гірськолижний курорт Грузії;
Хрестовий перевал - перевал на Військово-Грузинській дорозі на висоті 2379 м через Головний Кавказький хребет;
Церква Пресвятої Трійці Гергети (XIV ст.) - побудована на місці поклоніння язичницьким ідолам, знаходиться на висоті 2170 м над рівнем моря. У XVIII ст. церква Гергети стала сховищем головних грузинських реліквій, які були перевезені сюди під час навали персів на Тбілісі (підйом на гору на джипах за дод. плату ~ 10$ з особи);
вид на одну з найвищих вершин Грузії - гору Казбек (5033,8м).
Обід з можливістю відкоштувати відомі пасанаурські хінкалі;
 
  - Уплісціхе – стардовнє печерне місто в Горійському районі (50$)
- одна з рідкісних пам'яток в світі - найдавнішого міста-фортеці, висіченого в вулканічних скелях, де із 700 печер, вибудованих  в давні часи,  на сьогодні збереглися ще 150. Вперше згадується в літописі I ст. до н. е., а свого розквіту досягає до IX-X ст. та проіснувало майже до ХІХ ст..   Пам'ятник занесений до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
 
Або самостійно прогулятися по Сухому мосту , відвідати антикварні магазини, колоритні  кафе та маленькі ресторанчики на вулиці Шардені.
Ніч в Тбілісі .
 
day5
Сніданок.
Вільний час в Тбілісі. Трансфер в аеропорт.
Авіапереліт  Тбілісі-Київ.
Прибуття в Київ.
 
245 $
                  Вартість  включає:
                          Додатково оплачується:
-трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
     -проживання в готелі в двох-, трьох- місних номерах;
      -харчування сніданок;
      - медичне страхування;
      - екскурсійне обслуговування по програмі; *
       - транспортне обслуговування по програмі; **
       - супровід гіда.
 
 
 
      - авіапереліт (від 195$);
       -факультативні екскурсії;
       - особисті витрати, обіди та вечері  (за бажанням);
        - вхідні квитки
        - чайові та інші послуги, не вказані в програмі
 
 
* У разі поганої погоди або сильних дощів екскурсії можуть бути замінені на рівноцінні на розсуд гіда.
** Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено.               
 
 
  • Фірма залишає за собою право змінювати порядок і час екскурсій, або замінювати їх рівноцінними.
  • Подорожуючі, які при бронюванні були одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах !!!
  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
  • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 10-15 осіб.
  • Транспортне обслуговування у вільний час не передбачено.
  • Туроператор не несе відповідальність за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також погодні умови, затори. 
 
Питання на рахунок бронювання:
тел: (067) 313-06-05
тел./факс: (032) 259-0-259
Ольга 
manager1@gal-cruise.com.ua
Skype: olha250468